Am Hauptbahnof 10,60329 Frankfurt am Main

Facebook

Instagram

gjithÇka më afër

loni reisen

Çmime të arsyeshme

Kënaquni me aventurat e udhëtimeve me cmime të arsyeshme dhe shijoni çdo moment!

Shërbime profesionale

Udhëto me lehtësi dhe komoditet me agjensionin tonë turistik, gjithmonë të gatshëm për ju

Rezervimi Online

Siguroni një udhëtim të shkëlqyeshëm duke rezervuar online, pa humbur kohë dhe para!

Destinacionet

ME Të MIRA

Frankfurt am Main

Frankfurt am Main: eklektike, moderne, historike. Frankfurt am Main, një metropol i jashtëzakonshm, gëzon kulturën e larmishme, bukurinë e sheshit të rrënojave të lashta dhe energjinë e qytetit modern. Përhapja e parqeve, gjelbërimi dhe lumin e Main-it shtojnë bukurinë e saj natyrore.

Stuttgart

Stuttgart, një qytet që frymëzohet nga eleganca dhe harmonia. Rreze të gjelbëruara dhe parqe të mrekullueshme, një klimë e freskët. Natyra e shtrirë deri në horizonte, një pjesëmarrje e kultures, shije e artit dhe gastronomisë. Stuttgarti, një udhëkryq i bukurisë dhe kënaqësisë.

Düsseldorf

Düsseldorf, një qytet i çarmatosur me bukuri: lumin Ren, parqet e gjelbëruara dhe sheshet e rrënojave të lashta. Qyteti i artit, modës dhe festave, frymëzim kulturor. Bukuria natyrore dhe energjia e tij moderne në harmoni tërheqëse.

Nürnberg

Nürnberg, qyteti i historisë dhe mrekullisë, i mbështjellur nga muret e lashta. Sheshi i tregtisë dhe rrugët e shtrira me kafene të ngrohta. Magjia e kësaj perle bavareze, një ndjesi e lashtë dhe e re që bashkohet në një.

Dortmund

Dortmund, një qytet që shkëlqen me sheshet e tij të gjelbra, parket e mrekullueshme dhe atmosferën e tij joshëse. Klube futbolli, kafene jashtëzakonisht të ngrohta dhe buzëqeshjet e njerëzve të këndshëm. Një qytet i gjallë, i qetë, me sharmin e vet të veçantë.

München

München, një qytet i magjishëm, me sheshet e bukura dhe karakterin e tij unik.Bukuri natyrore, energji e zjarrtë dhe kultura që të mahnit. Parqet dhe natyra e rrethuar nga Alpet. Sharmi dhe gjallëria e qytetit të bavarishtë të shkëlqejnë në çdo stinë.

Zürich

Zurich, qyteti i jashtëzakonshëm i qetësisë dhe pasqyrës së lumit Limmat. Sheshi i Paradeplatz, gjelbërimi i Lake Zurich dhe Alpet e larta krijojnë peizazhe magjike. Qyteti i artit dhe kulturës – një kombinim perfekt për të mahnitur zemrat.

Basel

Basel, një qytet i sharmantë i përcjellur nga lumi Rhine. Sheshet e bukura, gjethe të gjelbra dhe atmosfera kulturore mbresëlënëse. Muze dhe galeri arti, festivale të mahnitshme dhe bukuri natyrore.

Geneva

Geneva, qyteti i lumit Jet d’Eau dhe Lake Geneva. Sheshi i Rrethit të Bashkuar, parket e gjelbërta dhe bukuri natyrore mahnitëse. Ngjarjet diplomatike, kultura multikulturore dhe magjia e Alpeve të afërta

Bëni pushim dhe kontrolloni
destinacionet tona

Aranzhmane

udhëtim

Tajlanda

Pushimet në Tajlandë sjellin magjinë e plazheve të bardha, tempujve të mahnitshëm dhe kulturës ekzotike. Bukuria natyrore, ushqimi i shijshëm dhe gjestet mikpritëse të njerëzve bëjnë që të pushosh në një parajsë të vërtetë.

Turqia

Turqia është një destinacion i mahnitshëm për pushime. Plazhet e bukura, historinë e pasur, kuzhinën e shijshme dhe mikpritjen e ngrohtë të turqve. Nga Istambulli në Pamukkale, Turqia ofron aventurë, relaksim dhe magji të pafundme për të kënaqur shpirtin.

Greqia

Greqia, parajsë e Mediteranit, plazhet e jashtëzakonshme, akropolet e lashta, kuzhina e shijshme dhe mite të lashta të fshehura. Mikpritja e ngrohtë dhe peizazhet e mrekullueshme të ishujve grekë bëjnë që pushimet në Greqi të jenë një ëndërr e përjetshme.

Open chat
1
Dëshironi Ndihmë?
Scan the code
Ndërro qiellin, shijo botën!